Proč právě olivové dřevo Arte Legno?

Proč si vybrat právě naše dřevěné produkty, když nabídka je tak rozmanitá a trh především poslední dobou „trhá“ dřevo ve švech. Přinášíme vám krátké představení dřevěných výrobků i jejich výhody.

Arte Legno jsou ručně vyráběné dřevěné výrobky z prvotřídního olivového dřeva. Mají jedinečný vzhled a na pohled tak velmi lahodí oku, věříme, že se do ně na první pohled okamžitě zamilujete. Jsou také velmi funkční a vyrobeny přesně tak, aby jejich manipulace byla co nejjednodušší.

designový košík na ovoce

Olivové dřevo, které je krásné i praktické

Jde o unikátní dřevěné předměty, vyrobeny z velmi odolného a starého dřeva z kořenů italské odrůdy olivovníků, což byl od pradávna symbol míru a civilizace. Díky tomu mají všechny výrobky velmi dlouhou životnost a jsou odolné vůči praskání, oděrkám a škrábancům.

Tyto originální kousky vznikají už desítky let pod rukama profesionálů s velkou péčí a poctivou řemeslnou výrobou. V různých kouscích se mísí styl, elegance, nadčasovost a funkčnost. Produkty z olivového dřeva vás nadchnou svou velikostí, rozměry, barvou, odstínem dřeva, originalitou a výraznou kresbou dřeva, která je moderním doplňkem.

Navíc se jedná o čistě přírodní produkty, protože jsou ošetřeny pouze olivovým olejem, a pro domácí používání se doporučuje to samé. Nejsou zde žádné příměsi, laky, chemikálie nebo barvy na dřevo. Pouze čisté olivové dřevo a olivový olej, v některých případech jsou tyto materiály doplněny o nerezovou ocel té nejvyšší kvality.

Doporučení a pár rad

Doporučujeme olivové dřevo udržovat suché a čisté. Dále doporučujeme nevystavovat žádným způsobem vysokým teplotám a ani na ně nepokládat horké předměty. Dále nemýt dřevo v myčce, ale ručně. Mohlo by tak u výrobků dojít k nenávratným škodám, zkroucení tohoto exotického dřeva, popraskání a znehodnocena by mohla být i jeho svrchní vrstva.